Dobar dan. Zamolila bih vas da mi odgovorite na jedno pitanje. Bila sam kod doktora 12. 08. 2013 god i ustanovljena mi je trudnoca od 7, 5 nedelj. Odradjen mi je pregled i ultra zvuk i ustanovljeno da je sa bebom sve uredu. Neznajuci da sam u drugom stanju a nisam osecala nikakve promene da bih posetila doktora, otisla sam u medjuvremenu na more tj 10. 07. 2013 god a prethodno 4-5 puta na solarijum, naravno opet napominjem neznajuci da sam u drugom stanju. Dali postoji opasnost po bebu taj odlazak na solarijum. Zaboravila sam da vam kazem da mi je poslednja menstuacija bila 13. 06. 2013. God. Hvala vam unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 15. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Sunčanje u solarijumu u trudnoći nije preporučljivo i treba ga izbegavati posebno u prva tri meseca trudnoće, ne preporučuje ni dugotrajno sunčanje na suncu.