Postovanje, imam 27 godina u braku sam 3 god. Na pocetku sam imala bolove prilikom odnosa, bili su nekada neizdrzivi, ali sada se to ne desava, s tim sto imam zelju i sve ali nemogu dozivjeti orgazam, dali je moj problem psihicke prirode ili nesto drugo, naravno volim svoga muza najvise na svijetu.

    Odgovoreno: 15. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, takodje vam savetujem da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa) , ako ne dodje do boljeg orgazma, onda verovatno je psihicki problem.