Postovani, poslednja menstruacija mi je bila 12. 06. I trajala je 4 dana, poslednji dan ciklusa (pa sve do sad) sam imala nezasticene odnose (decko je ejakulirao u mene) . Prosli vikend mi se na gacicama pojavilo crvenilo a narednih dana braonkasti sekret. Radila sam test pre 3 nedelje i bio je negativan. Imam povremeno bolove u donjem delu stomaka, kao i u donjem delu ledja. Da li postoji opcija da sam trudna? Inace imam jako neredovne menstruacije, ali sad se ne pazimo jer zelimo dete. Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 14. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Ponovite test za trudnocu, ako je negativan, proverite hormonski status, savetujem vam i da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.