Postovani, nekoliko meseci unazad imam menstruaciju dvaput mesecno, a ova sada se produzila i evo vec traje osmi dan. Bila sam na pregledu pre godinu dana, bilo je sve u redu. I ranije sam imala poremecaje ovog tipa bar jednom godisnje, ali su oni bili posledica stresova. Poslednjih meseci nemam ocigledne stresove, jesam zabrinuta zbog mnogo stvari ali se trudim da budem mirna i stalozena. Imam 47 godina, nisam nikad ostala u drugom stanju, druge simptome za predklimaktericno doba nemam, pijem samo fitohormone za stabilizaciju tegoba pred menstruaciju i imam redovne odnose u poslednjih godinu dana. Hvala unapred

    Odgovoreno: 14. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa) da biste pravu dijagnozu i adekvatnu terapiju.