Postovani, imala sam odnose sa deckom 18. Dan ciklusa koji mi inace traje oko 28 dana. Pukao nam je kondom i on je delimicno ejakulirao u mene. Kolike su sanse da sam trudna? Zahvalna unapred

    Odgovoreno: 13. 08. 2013.

Komentari na pitanje: #119229

    • Dr Rami Aburas 13. 08. 2013.

      Ako je vas ciklus na 25 dana, onda su jos manje sanse da ste zatrudnili.

    • Zahvalna sam vam na brzom odgovoru, ali posto sam veoma paranoicna i zabrinuta moram pitati jos ovo. Prvo, greskom sam napisala da ciklus traje 28 a traje oko 25 dana, da li to smanjuje sanse? I nisam napomenula da je kondom pukao sa strane, ako i to ikako utice. Hvala