Potreban mi je zaista efikasan savet, samo mi nemojte reci da odem kod svog lekara. Naime, imam kondilome, lecila sam ih i sve je bilo u redu, onda sam dobila neku infekciju na bazenu i oni su se prosirili. Moje pitanje je, da li ih ima i moj decko s obzirom da spavamo bez kondoma i kada ih ja spalim, sta on treba da uradi? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 13. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Ipak moram da vam savetujem da se javite vasem ginekolog da vam uzme brisevi, ako vas partner ima smetnje, takodje pozeljno je da se i on javi uroglogu.