Postavila sam dole pitanje ono za novynette i proliv sto sam imala, e sada ako ja popijem tu dodatnu tabletu kada cu ponovo biti zasticena i da li je problem sto cu piti onda 20 dana a ne 21? Inace proslo je nekih 20 sati, sada sam te videla odgovor i sad cu popiti tek. . .

    Odgovoreno: 13. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Ako ste popili dodatnu tablete istog dana odnosno u toku 24 sata, onda ste zasticeni, mozete da popijte 20 tablete umesto 21 tab. , ali bolje bi bilo da kupite novu kutiju i pipite istu tu tableta iz nove kutije.