Postovani zakazana sam za septembar za laparoskopiju ciste na jajniku. Receno mi je da uradim hormone ali mi nisu rekli koji dan da radim koji hormon? Vidim da se neki rade drugog neki 14-og dana, ako moze malo objasnjenje kad da ih vadim? I jos jedno pitanje, da li je moguce laparoskopiju ciste na jajniku raditi u spinalnoj anesteziji? Ako jeste je li dolazi u obzir neka sedacija pri kojoj cu biti opustena, odspavati?

    Odgovoreno: 13. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Hormonski status se radi 2 ili 7 dana ciklusa i 14, 21 dan ciklusa, ili kako odredi vas ginekolg, sto se tice anastezije pitajte ansteziologa.