Postovani, proslu mjesecnicu sam imala 03. 07. A spolini odnos 23. 07 i od zastite smo koristili samo prekinuti snosaj, nista drugo i par dana poslije sam osjetila jake bolove u jajnicima i komplet donjem djelu trbuha, a zatim su poceli bolovi u grudima, ledjima i pojacan iscjedak, umor ali posto su mi to i simtomi menstruacije bila sam ubjedjena da je to ali evo sada je vec 11. 08. A ja jos nemam ciklus. I dosada mi se znalo desiti da mi mjesecnica dodje sedam dana sa zakasnjenjem a i testosteron mi je povisen pa sam u dilemi da nije doslo do poremecaja hormona ili je ipak moguce da sma trudna. Lijep pozdrav

    Odgovoreno: 12. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite test za trudnocu, ako je negativan onda verovatno imate hormonski poremecaj, sto se tice sekreta, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.