Imam 29god i prije 6god sam operisala embrionalnu cistu na desnom jajniku odstranili su mi jajnik. Od tada idem na redovne kontrole i hvala bogu nijesam imala komplikacija nikada. Moja doktorica mi je tada preporucivala trudnocu ali posle svega nijesam bila spremna na to. Sada mi je proradio materinski instikt i zelim biti majka ali nikako zbog straha i daljeeg razocarenja da navalim na posao. Da li cu moci zbog svega ostati trudna prirodnim putem? Unaprijed hvala. .

    Odgovoreno: 11. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proerili da li imate upali grlica materice (cervicitis) , takodje vam savetujem da uradite hsg, da biste proverili prohodnost druge tube i jajnika.