Poštovanje! Imam pitanje u vezi trudnoće! Rodila sam 7. 7 ove godine. Trudnoca mi se racuna (naravno) od zadnje menstracije koja je bila 29. 09. 2012. Medjutim sumnjam da je trudnoca "začeta" i prije. Tj tjedan dana prije te menstruacije (znaci 23. 9) . Eh, sad ja imam pitanje-da je tada "začeta" trudnoća, tog datuma, i kako sam pročitala da trudnoća od začeća traje 266 dana, ja ne bih rodila tada 7. 7 (toliko kasno) , nego i prije, ne? Malo je komplicirano i cudno pitanje. Trudnoca mi se savrseno poklapa s danom zadnje menstruacije, iako meni brojke u glavi ne štimaju! Hvala unaprijed

    Odgovoreno: 09. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Ako sumnjate da ste ztrudneli 23, 09, onda ne bi trebalo da dobijate menstruaciju 29. 09. 2012. To znaci da je po vasim datumu sve uredu sa terminom porodjaja.