Postovani, sedmog dana ciklusa smo imali odnose sa kondomom. Decko je pri vadjenju ejakulirao, medjutim, kada smo upalili svetlo, videli smo da kondom nije potpuno spao, ali je bio pri vrhu. Nije pukao, ali me muci da li je sperma mogla da iscuri u tih par sekundi. Inace, imam cikluse na 29, 30 dana poslednjih 10 meseci, sto bi trebalo da znaci da su mi bili neplodni dani. Dobila sam menstruaciju 31. Dan ciklusa. Bolnu, sa ugruscima, normalne boje i uobicajene obilnosti. Pretpostavljam da sam paranoicna, ali da li imam razloga za brigu? (mislim na laznu menstruaciju, malopre sam postavila pitanje vezano za nju) .

    Odgovoreno: 09. 08. 2013.
    • Poštovana,
      7 dan ciklusa nije plodan dan, cim ste dobili menstruaciju onda niste trudni, sto se tice bolne menstruacije, savetujem vam da proverite hormonski status.