Molim da mi objasnite vec 3 godine imam bakteriju eserihiju coli u mokraci oko 1000000. Pila sam antibiotike ulje od divljeg origana i nista. Mokraca mi je mutna i cudnog mirisa, od skoro sam pocela da osecam bolove u zadnjem delu ledja kao da su bubrezi i to samo ujutru dok sam u krevetu eznam vise ni sta bda pijema strah me da ostanem u drugom stanju

    Odgovoreno: 09. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate hronicnu upalu grlica materice (cervicitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com