Postovani imam vaginalnu infekciju i doktorka mi je prepisala vaginalete neo penotran forte i orvagil. E sada posto pijem bromokriptin u utrogestan da li ovi lekovi idu zajedno? I takodje me zanima posto je doktorka rekla da i ja i partner pijemo orvagil da li je obavezno da i on pije? S obzirom da pretpostavljam da je infekcija nastala ja se izvinjavam prilikom analnog seksa bez zastite.

    Odgovoreno: 09. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Da mozete da koristite prepisanu terapiju zajedno, nema kontraindikacije, da mora vas partner mora da pije orvagil i ne treba imati seksualne odnose za vreme terapije.