Molim da mi odgovorite sto jasnije koliko je opassan cin i u papa test nalazu. Radila sam kolposkopiju prije 3 mjeseca i nalaz uredan, hpv virus negativan. Cesto imam upale i koristila sam betadine tablete, radila sam abraziju, ali nalaz je glasio"nema dovoljno materijala za obradu. Brinem jer su mi i mami bas u 54-toj izvadili sve ginekolosko. Nazalost kod nas se ceka sa pregledom i do mjesec dana i to mi izgleda citava vjecnost. S postovanjem!

    Odgovoreno: 09. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Po vasim opisu vas nalaz (cin 1 je blaga displazija) je posledica upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com