Postovani, menstruacija mi je izaostala proslog meseca. Sada trebam opet da dobijem, ali se plasim da necu. . . Inace pre nego sto sam trebala da dobijem nisam ni sa kim spavala. . Imam bulimiju i pomislila sam da mi se zbog toga sve poremetilo? Veoma se brinem. . Ovde u ovom mestu nemam ginekologa, a u skorije vreme necu ici van ovog sela. . Sta da radim?

    Odgovoreno: 09. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Ako niste imali seksualnoe odnose, onda verovatno imate hormonski poremecaj, zato vam savetujem da se javite ginekologu da vas pregleda i da vam izazove menstruaciju, zatim da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa) , da biste dobili pravu terapiju.