Vjerovatno nije ništa ali ako bi mogli da odgovorite. Naime, moja djevojka je prije 3 dana imala spontani koji je došao od udarca (pala je iz kade) ubrzo je prokrvalila i u bolnici su joj rekli da je imala spontani. Veče prije smo imali nezaštićen odnos i ja sam svršio u nju znajući da je trudna. Sad se bojimo da nije ponovo trudna pošto joj je doktor rekao da spermići mogu živjeti par dana u tjelu žene i da je mogu oplodii ponovo. Takodje joj je rekao da uradi test za par dana. Ona se osjeća kao da ima menstruaciju ali i kao da ovulira stalno a i boli je. Dakle, da li je moguće da od tog odnosa koji se desio nekih 12 sati prije pobačaja ona ostane trudna? Hvala

    Odgovoreno: 09. 08. 2013.
    • Poštovani,
      Nije trudna, samo savetujem da cim prestane da krvari, da uradi kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com