Postovani, moj problem se pojavio pre dve noci i jos uvek traje. Pre dve noci sam imao odnos sa svojom stalnom partnerkom. I za vreme odnosa pa i posle njega sam osecao nelagodnost (peckanje, razdrazljivost) na "glavicu" mog polnog organa. Od sledeceg jutra imam pojacan svrab i neki bol (peckanje) i pojacano vlazenje tog dela mog organa. U razgovoru sa partnerkom i ona je izjavila da ima pojacan svrab i i "neki" bol u predelu "njenog" organa. U toku odnosa nisam primetio da je kod nje bilo nekih neugodnih mirisa ili nekih drugih "lucevina" iz njene vagine. Molim za savet sta da radimo i kako da izlecimo ovo nase trenutno"neugodno"stanje. . . . . Unapred hvala

    Odgovoreno: 09. 08. 2013.
    • Poštovani,
      Vama savetujem da se javite urologu da vam uzmi bris i da vas pregleda, a vasu pertnernka da se javi ginekologu i da uradi kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com