Postovani, mojoj devojci kasni vec treci dan. Iako je ovo vec drugi mesec uzastopno da joj kasni, ovog meseca smo imali nezasticene odnose tokom ovulacije, ali do ejakulacije nije doslo unutar vagine. Vazno je napomenuti da ona ima ceste bolove tokom odnosa kada su u pitanju odredjene poze kao i da je proslog meseca imala problema sa kandidom i prehladama. Zanima me da li mislite da je verovatno trudna ili postoje verovatnija objasnjenja. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 08. 08. 2013.
    • Poštovani,
      Ona ima 2 problema, 1- proverite hormonski status, ali trenutno uradite test za trudnocu, 2, savetujem da uradi kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da preverila da li ima upalu grlica materice (cervicitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com