Postovani pila sam bromokriptin zbog viskoog prl zatim sam nakon dve kutije isla na proveru iynosio je 0, 58 posto mi se snizio nastavila sam da pijem po cetvrtinu uvece i nakon mesec dana ponovo isla na proveru sada iznosi 2, 52. Ref vredn. Su 3, 3-26, 7. Zanima me vase misljenje da li bi skroz trebalo da se ukine ili se sa cetvrtinom odrzava ne znam da li je i ovo prenisko? I jos jedno pitanje s obzirom da mi je prepisan dabroston (utrogestan) pa da li on i bromokriptin mogu da se piju zajedno? Konsultovacu se sa svojom dokt. Ali nisam u prilici da odem do sledece nedelje a u medjuvremenu treba da pijem terapiju.

    Odgovoreno: 07. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da nastavite sa 1/4 tabl. Dok se nejavite vasem ginekologu da vam odredi dozu za odrzavanje. Dabroston i bromokriptin mogu da se piju zajedno.