Postovani, porodila sam se pre 2 godine. Moja doktorka ginekolog mi je rekla da mi je na porodjaju pukao grlic materice i kad su ga usivali, malo su zakacili i zid materice. Zanima me sta to tacno znaci i da li mogu da imam problema u drugoj trudnoci? Do sada nisam imala nikakvih drugih ginekoloskih problema. Srdacan pozdrav

    Odgovoreno: 07. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Neznam sta znaci zakacili zid materice (verovatno zid vagine) , savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.