Proslog meseca, 14-og dana menstrualnog ciklusa mi se pojavila krv koja nije bila obilna, tacnije prvo braonkast sekret, a onda krv, trajalo je dva dana, nakon cega sam dobila redovnu menstruaciju. Ovog meseca mi se opet pojavilo 14-og dana ciklusa prvo braonkast sekret zatim krv i trajanje 2, 3 dana, a sada sam normalno dobila menstrualno krvarenje. Uvek mi je na vreme, prosecan ciklus 28 dana. Da li postoji mogucnost da je ovo ovulacija ili treba da brinem?

    Odgovoreno: 07. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa) , takodje savetujem da uradite uz pregled da biste proverili da li su vam cisticni jajnici.