Postovani utvrdjena mi ureoplazma urealyticum/u broju vecem od 100. 000, imam dvoje dece, pre 10 god imala sam vanmatericnu, da li ova bakterija moze biti uzrok vanmatericne, posle vanm. Imala sam jos 6 operacija, gnojne ciste, endometriozu, priraslice, da li treba da brinem da sam tu bakt. Dobila od muza? Hvala unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 07. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Po vasim opisu, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled zajedno sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, da biste proverili da li imate hronicnu upalu grlica materice (cervicitis) , koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com