Postovani, bila sam na pregledu 10. 7. 2013 gdje mi je utvrdjeno da sam trudna 10+5 dana stim da sam zadnji ciklus imala 6. 5 i po nalazu je dijete 34, 1mm, a po mom izracunu sam trebala bit trudna 9+2. . Zanima me vase misljenje s obzirom na te nalaze, jeli moguce da su oni pogrijesili za tih 10 dana s obzirom na velicinu dijeteta ili je meni 6. 5 bila lazna i da sam prije ostala trudna

    Odgovoreno: 05. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Ako je vasa poslednja menstruacija bila 06. 05. 2013 a zatrudneli ste oko 21-22 maja onda je vasa trudnoca je stara oko 10+5, jer se odbija oko 14 dana pre ovulacije. Takodje moze doci do greske u toku merenja dok je trudnoca mala.