Postovani/a, imam jedan problem, molim vas da mi pomognete. Za nekoliko dana cu ici i kod svog lekara. Pre par dana sam imala odnose sa deckom u vodi, tacnije jezeru. Od tada su pocele da mi se javljaju tegobe, kao sto je svrab, obilan beli sekret, peckanje, i bol pri mokrenju, kao i cesto i otezano mokrenje. Ponekad se javi i jak bol u donjem delu stomaka. Recite mi otprilike o cemu se radi, i da li je rec o nekoj ozbiljnoj upali ili infekciji i sta bi to moglo da bude? Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 05. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com