Postovani, vec cetiri godine imam ginekoloske probleme. Na cerviksu mi je otkrivena esrihija coli, sto se rijesilo nakon 15tak kutija antibiotika, cesto sam koristila vaginalete gyno-daktarin. Prije 4 mjeseca sam radila sve nalaze od bakterijoloskih briseva, papa testa, sve je bilo u najboljem redu. No simptom koji imam ne prolazi, pecenje u podrucju ulaska u vaginu i malih usana, kronicno je i ne pomaze nista. Ginekologica mi cesto daje razlicite kreme, nije mi jos uvijek htjela dati kremu na bazi estrogena jer kaze da sam premlada. . Ali pecenje ne prolazi. Dogodi se da dva tri dana ne osjecam nista i onda opet ista stvar. To mi zaista unistava kvalitetu zivota. Nekada me cak boli spolni odnos. Ono sto zelim naglasiti da iako su nalazi uredu, ja vec 4 godine imam te simptome. Prilikom spolnog odnosa ne mogu koristiti kondome, odmah se osusim, razlog za to zaista ne znam. U posljednja dva mjeseca po prvi puta dogodilo mi se krvarenje izvan menstruacije, mozda je zbog ovulacije. U 9 mj idem ponovno na pregled, ali iskreno, vise se niti ne nadam da ce mi pomoci moja ginekologica. Predstavljam joj veliki problem, i ona ne zna vise kako da mi pomogne. . Molim vas za savjet, hvala

    Odgovoreno: 05. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled zajedno sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) , koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com