Poštovani, imala sam abortus pre 15 dana i on je prošao bez komplikacija. Pila sam kapi metilergometrin, tablete orvagil i panklav. Posle 10 dana išla sam na ultrazvuk i sve je bilo u redu. Imam problema sa ređom stolicom jer se loše hranim i jer sam pila 5, 6 vrsta antibiotika zbog grla u poslednja 3 meseca. Nakon dužeg pešačenja osetila sam blage grčeve u predelu donjeg stomaka, posebno desnog jajnika, i kao neku napetost slabog intenziteta. Nemam temperaturu, sekret mi nije pojačan, pre ovoga sam imala problema sa njim ali mislim da je sada malo drugačiiji, ali nisam sigurna, nije promenio boju. Možda i umišljam jer stalno razmišljam o tome. Da li je moguće da mi problem sa varenjem stvara taj pritisak? Da li treba da se plašim infekcije i upale jajnika i da li je normalno da osećam te smetnje?

    Odgovoreno: 03. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Sto se tice sekreta, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com