Postovani, vec mi tri meseca kasni menstruacija (nisam trudna) koliko i dugo imam svrab na genitalijama. Sumnjam na kandidu. Imam 21 godinu, ne pijem ni pusim. Prvo bih vas zamolila da mi kazete sta da radim da bih izazvala menstruaciju jer su mi grudi vec 15 dana otecene i imam sve simptone, ali menstruacije nema. A drugo, kako da lecim kandidu? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 02. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Javite se vasim ginekologu da vam da terapiju za izazivanje menstruacije, zatim cim dobijate menstruaciju savetujem vam da uradite hormonski status (fsh
      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com