Postovani, vec godinu dana imam obilne cikluse koji traju po sedam dana, pred kraj krene vodeni sekret u obilnoj kolicini i to potraje dan dva??? To je i moje pitanje dali znate mozda uzrok. Idem tri puta godisnje kod ginekologa i kazu da je sve uredu?

    Odgovoreno: 02. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa) i uz pregled posle 22 dan ciklusa da bi ste proveli da li su vam cisticni jajnici, takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com