Poštovani, već dva meseca mi se dešava da 10 dana posle ciklusa krene krv, na ulošku nema ništa ali prilikom brisanja mi ostane krv na papiru, to traje 3-4 dana, prvo je crvenkaste boje a posle braonkaste. Bila sam na kompletnom ginekološkom pregledu i sve mi je bilo u redu, papa je bio dobar, ultrazvuk takođre, u brisevima su primećene glivice jer sam pila antibiotik augmentin 875+125 mg, i za to sam dobila jedno veče da stavim gynofort krem. Zanima me zašto se to krvarenje pojavljuje i koje analize bi još trebalo da uradim?

    Odgovoreno: 01. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Ako ste uradili kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, i bilo je sve uredu, onda proverite hormonski status kao uz pregled jajnika posle 22 dana ciklusa da biste proverili da li su vam cisticni.