Postovani, imam pitanje za vas, mesecnica mi kasni 7 dana, inace je redovna i tacna, uradila sam dva testa trudnoce i oba su negativna, mozete li mi reci sta bi to moglo biti, posto trenutno ne mogu otici ginekologu. Unapred hvala

    Odgovoreno: 01. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Verovatno imate hormonski poremecaj, savetujem vam da uradite uz pregled jajnika da biste proverili dali su cisticni, takodje vam savetujem da proverite hormonski status.