Postovani dr, stalno imam sekret neprijatnog mirisa koji je gust i beo. Posle ciklusa on je providan, ali kasnije je bas gust. Nisam obracala paznju na to ranije, ali sada me to bas brine. Ne znam da li da posetim lekara jer se plasim da ce mi reci da je nesto ozbiljno. Hvala unapred za vase vreme.

    Odgovoreno: 01. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com