Imam 18 godina, i do pre mesec dana sam imala redovne, zasticene odnose. Moj decko je uvek koristio kondom, nismo primetili da je pukao ili slicno. Poslednja menstruacija mi je bila na vreme, ali oskudnija u odnosu na svaki prosli put i 3 i 4. Dan braonkaste boje, sto mi se prvi put desava. Da li postoji ikakva sansa da sam u drugom stanju? Da napomenem da me vec dva dana pomalo bole bradavice na dodir, ali nista preterano. Da li to ima veze sa trudnocom, ili moze da postoji neki drugi razlog? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 31. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Ako vam izostaje menstruacija uradite test za trudnocu, ako je test negativan, uradite uz pregled da biste proverili da li imate cisticne janike i proverite hormonski status.