Da li mi mozete detaljnije objasniti ovaj nalaz: avf uteri, pravilne konture, homogene eho strukture dim 47, 2x35mm cavum uteri: prazanendometrijum debljine 7mm d. O dim 31x18 uredne eho strukture l. O dim 45x26, 3 sa folikulom 24, 7 x 19, 6mm cavum douglasi nesto slobodne tecnosti. Imam oba jajnika policisticna i pijem hormonske tablete kao terapiju. . . Moze li se nesto vise saznati na osnovu ove analize?

    Odgovoreno: 31. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Imate polcisticne jajnike koji nastaju usled hormonskog poremecaja, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) . , ostalo je u granicama normale.