Postovani molim vas da mi date savet i vase misljenje, naime, moja majka (65 godina starosti) je bila na redovnom ginekoloskom pregledu, po misljenju i nalazu ginekologa utvrdjeno joj je sledece papanikolau druga grupa, , , inflamacija, , , , , obolenje, , i drugo uvecano jezgro kontrola pp, za 6 meseci nikakvu terapiju na zadnjem pregledu nije dobila molim vas da mi detaljnije objasnite o semu je rec jer je zabrinuta hvala unapred s uvazavanjem v. B

    Odgovoreno: 29. 07. 2013.
    • Poštovani,
      U kratko vasa majka verovatno ima upalu grlica materice (cervicitis) , koji treba adekvatnu leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com