Imam 21 godinu i pokusavam 7 meseci da ostanem trudna. Imam poremecaj hormona i neredovne cikluse. Zanima me da li ja mogu da radim folikulometriju? Kao i da li to ide sa uputom ili se placa i da li se za svaki dolazak placa i ako nije tajna kolik otprilike?

    Odgovoreno: 29. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21, dan ciklusa, prolactin samo 14 dan ciklusa) , sto se tice folikometrija i administrativni deo, pitajte zdrastvne osiguranje.