Postovani, imam nedoumicu, naime djevojka mi je nevina, zadnji put isli smo malo dalje, pri tome nismo koristili zastitu, i tako da smo radili jednu vrstu petinga, nije bilo prodiranja u vaginu, i nije bilo ejakulacije sa moje strane, sjemena tecnost nije izasla nikako, pri cijelom procesu spolni organi su se dodirivali ali spoljsnjim dijelom. . . Moje pitanje glasi jeli moguce da onaj secret u dodiru sa spoljasnjim dijelom vagine moze da izazove trudnocu, i imali govora o trudnoci, zahvaljujem

    Odgovoreno: 29. 07. 2013.
    • Poštovani,
      Ne moze da dodje do trudnoce dok ne prodre sperma ili sjemena tecnost za vreme ovulacije u vagini, verovatno nije doslo do trudnoce po vasem opisu.