Postovani pijem bromokriptin i otkad ga pijem svakog meseca imam menstruaciju ali vrlo oskudnu javlja se bukvalno u tragovima. Mada ranije nisam dobijala cak ni tako bez primoluta. E sada posto sam na hor. Statusu imala i nizak progesteron zanima me da li je to uzrok oskudne menstruacije s obzirom da je prolaktin sada normalan? I da li i pored tako vrlo oskudne menstruacije moze da postoji ovulacija ili je to znak da jeverovano nije ni bilo?

    Odgovoreno: 29. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, prolactin, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa) , ako vam je progestron nizak moguce je da zbog toga imate oskudno krvarenje.