Postovani, radjenami je biopsija grlica materice pre 20 dana. Posle kojeg vremena mogu da upraznjavam sex i oralni sex? Takodje mezanimada li ranica na grlicu materice moze da nastane koriscenjem kontraceptivnih pilula? Pijem yaz vec 4 godine, a cula sam neka misljenja da mogu pa sam zbunjena. Hvala vam!

    Odgovoreno: 29. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Ranica na grlicu materice je posledica upale grlica materice (cervicitis) , koju treba adekvatno leciti, ako nemate krvarenje ili druge smetnje mozete da se upraznjavate sex i oralni sex.

      mozete da nam se javiti na bezplatne konsultacije. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com