Postovani doktore, sesnaesta sam nedelja trudnoce. Pre par dana sam bila na uv pregledu i dr. Je napisao da je donji pol posteljice udaljen 17 mm od unutrasnjeg mat. Usca. Molila bih vas da mi objasnite sta to znaci? I imam jos jedan problem, koji sam spomenula dr. , tacnije, pri velikoj nuzdi, uvek mi se pojavi zuckasto-braon gusta sluz i posle toga bude sve ok. To me brine, a dr. Kaze da nema uocenog krvarenja, pa bih molila objasnjenje. Hvala!

    Odgovoreno: 28. 07. 2013.
    • Poštovana,
      To znaci da imate nisku usadjeno posteljicu, savetujem vam da se javite cesce nakontrolu, takodje vam savetujem da zamolite vaseg ginekolog da vam uzme brisevi, da biste dobili adekvatnu terapiju.