Postovani, zanima me da li je moguca trudnoca? Imala sam odnos 20. 07. , ali partner nije ejakulirao u mene. Poslednju menstruaciju sam imala 02. 07. , da napomenem da sam escapelle pilulu popila 22. 06. Menstruacija je trajala kao i obicno, 5, 6 dana. I kada su mi bili plodni dani? Hvala unapred

    Odgovoreno: 26. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Minimalne su sanse da zatrudnite 19 dan ciklusa, plodni dani u principu ako su vase menstruacije na 28 dana izmedju 12-15 dan ciklusa.