Dobar dan, moje pitanje je sledece: zadnja menstruacija mi je bila 15 juna 2013, jos uvek nisam dobila. Uradila sam tri kucna testa, na jednom mi je bila vrlo bleda druga linija. Uradila sam i beta hcg test iz krvi i rekli su mi da je negativan sa rezultatom <0. 100. Inace imam dete i u zadnje dve godine mi nije kasnio ciklus ni jednom a dobijam na 28-30 dana. Zanima me da li beta hcg iz krvi moze da pogresi i sta bi moglo biti uzrok izostanka ciklusa? Hvala

    Odgovoreno: 27. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Beta hcg iz krvi je precizan test, savetujem vam da se javite vasem ginekologu da vam izazove menstruaciju, i da proverite hormonski status.