Dobila sam 10 juna nakon toga dobijem za 17 dana ponovo i imala sam 9 dana, madjutim sad sam dobila opet za 12 dana to jest danas. Redovno idem na ginekološke preglede, papa nalaz je uvijek bio uredan. Jeste da se dosta sikiram i imam nekih problema, molim vas mozetel mi vi reci dali to moze da mi se desi lo zbog stresa. Trenutno ne osjecam nikakve bolove samo što me glava malo boli al to mi je svaki mjesec tako. Molim vas mozetel mi reci vi svoje mišljenje. Hvala.

    Odgovoreno: 25. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Da moze stres da utice na ciklus, savetujem vam da uradite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21, prolactin i testosteron samo 14 dan) .