Postovani vec neko vreme planiramo trudnocu. Imam 30 gidina i imam dete od 3 godine. Poslednja menstruacija je bila 6. 7. Pratim plodne dane i imali smo ciljane odnose. Grudi su mi se uvecale i imam utisak kao da cu dobiti menstruacija a trebalo bi da dodje 4. 8. Stomak mi treperi i cesto me nesto ziga. Imam mlecno beli sekret bez mirisa i iritacija. Volela bih da sam trudna. Da li postoji mogucnost? Kad mogu da uradim test? Nestrpljiva sam.

    Odgovoreno: 25. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite hormosnski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa) , takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikanim i vaginalnim brisevima.