Postovani, pijem logest tablete, al sam ih u medjuvremenu izgubila, i nisam bila u prilici da kupim novu kutiju, a imala sam odnos sa deckom. I posle 2 dana sam nastavila da ih pijem kad sam kupila novu kutiju, al sam pocela da krvarim, svetlo crvene boje je i osetim blagi bol pri dnu stomaka. Sta da radim dal da nastavim da ih pijem, il da prekinem, a dal ima sanse da sam trudna?

    Odgovoreno: 23. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Posto niste koristili jedno vreme, onda ne mojte da uzimate oralnu kontracepciju, dok ne dobijate menstruaciju, ako ne prokrvarite onda uradite test za trudnocu.