Želim prvo da vam se zahvalim na ekspresnom odgovoru iako vesti nisu nimalo lepe. Po vašem savetu sam pročitala tekstove o cervicitisu i colpitisu, ali me interesuje da li to znači da sigurno imam i hlamidiju i kandidu? Pošto sam ja još pre mesec dana, kada sam otišla na prvi pregled kod nove lekarke, tražila da uradim sve analize, ali je ona rekla da prvo uradimo papu, pa ultrazvuk. . Kakvo mučenje. .

    Odgovoreno: 22. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Ne mora da imate hlamidija ni kandida, moze bilo koja infekcija da izazove upalu grlica materice (cervicitis) , zato uradite kolposkopski pregleda sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.