Postovani, moja snaja je trudna ali jos uvek ne znamo koliko je stara trudnoca jer lekar jos uvek ne moze da izmeri plod a 19. 06. Je isla na mamografiju zbog problema sa dojkom i u medjuvremenu je koristila baktrim, klometol i ranisan, pa vas molim da mi kazete koliko to moze da utice na plod i da li ce morati da se prekine trudnoca

    Odgovoreno: 22. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Bactrim, klometol, ranisan, nemaju kontraindikacije u trudnoci, samo da se proveri kad je uradjena mamografija pre ili polse zaceca.