Imam problem vec duze vreme molim vas recite mi sta je u pitanju. Pre mesec dana javio mi se nesnosni svrab pracen obilnim sekretom bele boje (tada bez mirisa) kasnije je svrab prestao ali sekret je bio prisutan (neprijatnog mirisa) . Ginekolog mi je dao macmiror vaginalete 6 dana a 7. Dan jednu vaginaletu lomexin. Nakon terapije cinilo se sve u redu da bi nakon 6 dana opet pocelo sve iznova sa tegobama.

    Odgovoreno: 22. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam za pocetak da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, zatim bris na klamidiju, ureplasmu, mycoplasmu.