Imam 2 pitanja za vas: 1. U toku odnosa sa deckom mi se par puta desavalo da kada kada se malo vise uzbudim osetim iglice u telu, da li je to secer, nizak pritisak ili sam blizu orgazma? Nikada nisam dozivela orgazam (osim u snu) pa ne znam sta je u pitanju. 2. U toku odnosa sa deckom neki put je stvarno vruce unutar mene, to mi kaze on, a osecam i ja kad gurnem prst. Zasto je to tako? 3. Sta treba da znaci ako osecam svrab dole poslednja 3 dan?

    Odgovoreno: 21. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Pod 1 je verovatno jedna vrsta orgazma.
      pod 2 i 3 javite se ginekologu da vas pregleda i da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .