Poštovani, bila sam kod ginekologa prvi put radila papa test. Danas sam nazvala i pitala za nalaz rekli su mi je da je sve u redu, ali je vidljiva velika upala da dođem za 4 mjeseca ponovno napraviti papa test. Ne razumijem, nisu mi naveli ni nikakvu terapiju ni ništa. . Jel stvarno nije potrebna ni terapija ni daljni nalazi nego za 4 mjeseca?

    Odgovoreno: 19. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Zaista neznam sta da vam kazem, ako imate pojacan sekret i smetnje, promenite dr, i uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.